יבלות ויראליות הן זיהום שנגרם מנגיף ורובן תוצאה של הדבקה באחד או יותר מ70 זני וירוס הפפילומה האנושי Human Papiloma Virus. סוג נוסף של יבלות ויראליות שמאוד נפוץ במיוחד בילדים הוא מולוסקום , יבלות המולוסקום נגרמות כתוצאה מהדבקה בוירוס MCV Molluscum Contagiosum Virus . ההידבקות נעשית כאשר ילד או מבוגר באים במגע עם עם נגעים עוריים של ילד או מבוגר החולים במחלה. ניתן להדבק גם ע"י מגע בחפץ שזוהם בוירוס למשל מגבת או בגד.
הדרך הקונבנציונלית לטפל ביבלות היא למעשה להרוס אותן ע"י צריבה בחנקן או המסתן ע"י חומר תרופתי, ברוב המקרים היבלות חוזרות לאחר תקופה היות והוירוס ממשיך להתקיים בגוף.
הטיפול ההומאופתי:
מניסיוני בטיפול הומאופתי בילדים ומבוגרים הסובלים מיבלות ויראליות ראיתי כי כדי למגר בהצלחה את בעיית היבלות מן השורש יש צורך באבחון מדוייק ופרטני בכל מקרה ומקרה וכן התאמת טיפול הומאופתי באופן אישי. בכל מקרה ומקרה ראיתי שקיים קשר הדוק בין הופעת היבלות לבין ירידה ביכולת החיסונית, כאשר אצל ילדים קיים גם מרכיב רגשי משמעותי ברקע.
בפגישת האבחון הראשונה אבקש להכיר מעט ולהתרשם ממצבך הכולל. במהלך התשאול יבחנו ויאופיינו הגורמים והמאפיינים שהובילו להופעתן של היבלות ולאחר מכן אתאים תכשיר הומאופתי אישי הנכון ביותר עבורך שמטרתו ליצור תהליכי ריפוי ושינוי במצבך. התכשיר ההומאופתי מטפל בסיבה ליבלות ומסייע לגוף לסלק אותן ולמנוע את הישנותן
הטיפול ההומאופתי יוצר שינוי בשורש הבעיה ומחזיר את האיזון הנדרש.
הטיפול ההומאופתי טבעי ויעיל לכן הגוף מגיב אליו בצורה טבעית.
תוצאות הטיפול ההומאופתי ארוכות טווח וכוללות שיפור באורח החיים, בתפקוד ובבריאות.
תהליך הטיפול ההומאופתי נעשה במקביל למעקב והפיקוח הרפואי של הרופא המטפל.
הטיפול ההומאופתי ניתן לילד ולמבוגר בכדורים קטנטנים למציצה ולתינוק בטיפות (ללא אלכוהול)
הטיפול ההומאופתי בטוח לשימוש ואינו מכיל חומרים כימיים או תרופתיים כלשהם ואינו גורם לתופעות לוואי.
את התכשיר ההומאופתי מכינים בבית מרקחת הומאופתי בהתאם לתקנות משרד הבריאות ובפיקוחו.

מקרה לדוגמא: ילד בן 5 הסובל מיבלות ויראליות מפושטות בכל הגוף:
איתן החמוד הגיע אליי עם אימו על מנת לטפל ביבלות המולוסקום שהופיעו במלוא הדרן על הבטן, החזה ובידיים. לאחר פגישת האבחון התאמתי עבור איתן תכשיר הומאופתי מתאים עבורו.
לאחר חודש וחצי: עאימו של איתן מספרת כי לאחר 3 שבועות היא שמה לב שחל שיפור וחלק מן היבלות נעלם, לאחר השיפור שהיה, בשבוע הרביעי הופיעו יבלות חדשות – אז הנחיתי את אימו של איתן להגביר את תדירות הנטילה של התכשיר ההומאופתי ונצפה שיפור גדול וברור.
לאחר שלושה חודשים: איתן הגיע אליי כשהוא נקי מיבלות , היבלות שהיו התייבשו ונעלמו וכמו כן לא הופיעו חדשות. ריפוי היבלות של איתן בעזרת הטיפול ההומאופתי נמשך כ3 חודשים , התוצאות נמשכות לטווח ארוך ואיתן לא נזקק לטיפול הומאופתי נוסף בהמשך.
ביאטה אימו של איתן מספרת על הטיפול ההומאופתי בבנה:
"בני איתן בן החמש הגיע לשמואל עם יבלות ויראליות שהיו מופשטות בכל פלג גופו העליון.ידוע כי מבחינה קונבנציונאלית אין הרבה מה לעשות עם התופעה למעט צריבה ועוד כל מיני טכניקות פחות סימפטיות.הגעתי לשמואל ההומאופט עם אמונה זעירה שאולי הכיוון ההומאופטי יעזור ונצליח להיפטר מהיבלות, כמובן שהייתי בתחילה מאוד סקפטית אך החלטתי לתת לזה הזדמנות.הגענו לשמואל לשיחת היכרות והתרשמות ממצבו של איתן. גישתו של שמואל הייתה חיובית וסימפטית ואיתן שיתף פעולה.כחלק מהתהליך איתן החל לקחת רמדי הומאופתית , באמצע הדרך הייתה החמרה קלה במצבו ולאחר התייעצות עם שמואל, שינינו את המינון.לקראת סוף יולי התחלנו את התהליך ובתחילת אוקטובר גופו של איתן הקטן היה נקי מיבלות.
לא האמנתי שתוך פרק זמן כ"כ קצר נצא מסאגת היבלות. קטונתי מלהבין בעולם ההומאופטי אך ככל הנראה משם מגיעה הישועה למקרים רבים נוספים. חייבת לשבח את זמינותו של שמואל, זמין לכל שאלה ובקשה בכל אמצעי כגון מיילים, שיחות טלפון והודעות. שמואל מטפל מקצועי, אמין, יסודי ומעמיק. במקרה שלנו מדובר בסיפור הצלחה, ממליצה בחום להגיע ולבקש עזרה. בברכה ביאטה גיטרמן."
הדוא"ל של ביאטה.