דלקת גרון:

דלקת חוזרת בחלל הגרון נגרמת ע"י תגובת הגוף לחדירה והתיישבות של חיידק או של וירוס, דלקת הגרון מאופיינת באודם בגרון, כאב, נפיחות חום ולעיתים מוגלה בגרון.
כל התסמינים הללו הם חלק בלתי נפרד מאותה תגובת נגד שיוצרת מערכת החיסון שלנו כנגד אותו חיידק או וירוס. בהינתן תוצאה חיובית במשטח הגרון המבוצע בבדיקה אצל הרופא אזי מדובר בדלקת גרון חיידקית הנגרמת בעיקר ע"י סטרפטוקוקוס. הנטייה לדלקות גרון חוזרות ונשנות אצל תינוקות וילדים, תצביע על מאפיינים כמו: יכולת חיסונית נמוכה, חשיפת יתר לחיידקים ווירוסים בסביבת הילד, נזלת כרונית, תזונה לקויה, בעיות רגשיות ויתר סטרס נפשי ועוד.הטיפול הקונבנציונאלי כולל תרופות כדורי מציצה, משככי כאב ואנטיביוטיקה. לתרופות אלו תופעות לוואי ידועות בשימוש נרחב והורים רבים מעוניינים להימנע מהשימוש בהן.
הטיפול ההומאופתי:
לאחר האבחון ההומאופתי המלא מותאם עבור הילד תכשיר הומאופתי אישי וספציפי למצבו הכולל, התכשיר ההומאופתי מטפל בסיבה למחלה ומסייע למנוע את הישנותה וסיבוכיה. ברוב המוחלט של המקרים כשטיפלתי בילדים שסבלו מדלקות גרון חוזרות, תדירות הופעת המחלה פחתה משמעותית וכן עוצמת הכאב והתסמינים הנלווים ירדה באופן ניכר.בפגישת האבחון הראשונה אבקש להכיר מעט את הילד ולהתרשם ממצבו הכולל. במהלך התשאול יבחנו ויאופיינו הגורמים והמאפיינים השונים של דלקת הגרון. לאחר מכן אתאים תכשיר הומאופתי אישי הנכון ביותר עבור הילד ושמטרתו ליצור תהליכי ריפוי ושינוי במצבו.הטיפול ההומאופתי יוצר שינוי בשורש הבעיה ומחזיר את האיזון הנדרש.
הטיפול ההומאופתי טבעי ויעיל לכן הגוף מגיב אליו בצורה טבעית.
תוצאות הטיפול ההומאופתי ארוכות טווח וכוללות שיפור באורח החיים, בתפקוד ובבריאות.
תהליך הטיפול ההומאופתי נעשה במקביל למעקב והפיקוח הרפואי של הרופא המטפל.
הטיפול ההומאופתי ניתן לילד בכדורים קטנטנים למציצה ולתינוק או בטיפות (ללא אלכוהול)
הטיפול ההומאופתי בטוח לשימוש ואינו מכיל חומרים כימיים או תרופתיים כלשהם ואינו גורם לתופעות לוואי.
את התכשיר ההומאופתי מכינים בבית מרקחת הומאופתי בהתאם לתקנות משרד הבריאות ובפיקוחו.
מקרה לדוגמא ילדה שסובלת מדלקות גרון חוזרות:
ע' בת 12 שסובלת מדלקות גרון חוזרות ונשנות.ע' סובלת מאז ומתמיד מדלקות ומכאבים בגרון, נוטה לפתח מחלות בתדירות די גבוהה, אמא של ע': "היא הראשונה שנדבקת במשפחה, כל שבוע-שבועיים מתלוננת על כאב גרון ופעם בכמה חודשים הרופא רושם עבורה אנטיביוטיקה" סובלת גם מאלרגיה לאבק, גרד באף ובעיניים, נזלת שקופה ושופעת כמעט כל יום משתמשת בהנחיית הוריה בתרופה נגד אלרגיה אנטי-היסטמין. לאחר תשאול ואבחון הומאופתי, למדתי להכיר טוב יותר את ע' ואת מצבה הכולל ורשמתי עבורה רמדי הומאופתית לנטילה באופן יומי.
לאחר חודש וחצי: ע' מספרת: "הגרון יותר טוב, היה לי כאב גרון ולקחתי את הרמדי וזה עבר. לקחתי אנטי-היסטמין רק פעם אחת, לא הייתי צריכה" גם אמא של ע' אישרה את השיפור: "אני רגילה לשמוע ממנה שכואב לה הגרון, הרבה זמן לא התלוננה כאילו זה נעלם"
לאחר 3 חודשים: מצבה של ע' ממשיך להיות טוב, ללא כאבי גרון. וכן בשל השיפור באלרגיה ע' הפחיתה בהנחיית הוריה את השימוש בתרופה אנטי אלרגית באופן משמעותי.
אורלי כותבת הטיפול ההומאופתי בבתה:
"אל שמואל הגעתי דרך חברה שמאוד המליצה. הבת שלי, בת ה 12 סבלה קשות מדלקות גרון חוזרות ונשנות. כל שבועיים היא ביקרה אצל הרופא, עושה משטח גרון, מקבלת תוצאה שלילית ונשארת בבית כמה ימים עד שיעברו הכאבים. שמואל קיבל אותנו מאוד יפה. כבר בטלפון הזהרתי אותו שביתי, ביישנית גדולה, לא מדברת עם זרים ובכלל מסרבת להיפתח לכל עזרה שהיא. שמואל לא נבהל,השיחה הראשונה זרמה ביני לבינו כאשר ביתי רק מקשיבה, לאט לאט שמואל הכניס אותה לשיחה ובשאלות קטנות והמון סבלנות הצליח להוציא ממנה הרבה יותר ממה שחשבתי. התחלנו בטיפול ההומאופטי וכבר בחודש הראשון היה שיפור מדהים לא היו יותר כאבי גרון וגם אם היו, רק לכמה שעות. מתחילת הטיפול הילדה לא היתה חולה וגם בבעיות אחרות שנתקלנו שמואל עזר לנו, תמיד זמין בטלפון, תמיד נעים לשוחח אתו והפתרון תמיד מהיר.לאחר מספר חודשי טיפול, שמואל, מיוזמתו, החליט להעביר את ביתי לטיפול עצמי יש לנו את הכדורים שיכולים לעזור ובכל בעיה אני מתקשרת ומתייעצת. שמואל ראה לנכון לציין שהבעיה שבגללה הגענו נפתרה והוא לא רואה צורך בהמשך טיפול חודשי.מאוד שמחתי על ההגינות שבו. מומלץ בחום"
הדוא"ל של אורלי

אני מזמין אתכם ליצור עימי קשר ולהצטרף למשפחות רבות שכבר חוו את ההבדל שבין ילד שנוטה לחלות באופן תדיר לבין ילד בריא, מתפתח, חיוני ושמח.