מניסיוני הטיפול ההומאופתי יעיל עבור תינוקות מגיל לידה ולילדים ואף תורם רבות
לחיזוק בריאותם לגדילה והתפתחות תקינים. בשנותם הראשונות.תינוקות וילדים "עסוקים" בגדילה ובהתפתחות. המערכת החיסונית נוצרת ומתפתחת, רמת הרגישות למחוללי מחלה גבוהה יחסית וקיימת נטייה לפתח מחלות באופן תדיר.כאשר מושקעים יותר ויותר כוחות ומשאבים בניסיון להתמודד עם גורמי החולי השונים, כך מופנים פחות ופחות משאבים להתפתחות גופנית, שכלית ורגשית. הטיפול ההומאופתי תומך בתהליכי ההתפתחות שכה חיוניים ליכולת החיסונית ולעמידות איתנה בפני מחוללי מחלה נפוצים ובכך מסייע לתינוקות להתמודד טוב יותר עם אותם גורמי חולי הנמצאים בחייו ובסביבתו ומאפשר לו לגדול ולהתפתח היטב בבריאות תקינה.

מניסיוני בטיפול הומאופתי בתינוקות הסובלים ממחלות חוזרות הטיפול ההומאופתי יוצר שינוי משמעותי לטובה במספר תחומים חשובים :

הטיפול ההומאופתי יוצר שינוי בשורש הבעיה ומחזיר את האיזון הנדרש.
הטיפול ההומאופתי טבעי ויעיל לכן הגוף מגיב אליו בצורה טבעית.
תוצאות הטיפול ההומאופתי ארוכות טווח וכוללות שיפור באורח החיים, בתפקוד ובבריאות.
השיפור במצבם של ילדים בהם טיפלתי סייע מאוד להפחתה בצריכת תרופות.
הורים לילדים בהם טיפלתי ידעו לספר שהטיפול ההומאופתי גרם לקיצור משמעותי במשך וחומרת המחלות החוזרות.
בטווח הארוך הטיפול ההומאופתי תומך בהתפתחות וגדילה תקינים ובריאות תקינה לטווח ארוך.
מדדים נוספים שמשתפרים ע"י הומאופתיה הם שיפור בשינה ובתאבון מרץ וחיוניות שמחת חיים ובטחון עצמי.
תהליך הטיפול ההומאופתי נעשה במקביל למעקב והפיקוח הרפואי של הרופא המטפל.
הטיפול ההומאופתי ניתן בכדורים קטנטנים למציצה.
הטיפול ההומאופתי בטוח לשימוש ואינו מכיל חומרים כימיים או תרופתיים כלשהם ואינו גורם לתופעות לוואי.
את התכשיר ההומאופתי מכינים בבית מרקחת הומאופתי בהתאם לתקנות משרד הבריאות ובפיקוחו. כמו כן הטיפול ההומאופתי הנו בטוח ומתאים לתינוקות מגיל לידה, אינו מכיל חומרים תרופתיים, אינו כרוך בתופעות לוואי ואינו מזיק.

מקרה לדוגמא: פעוטה הסובלת מקוצר נשימה,שיעול ונזלת.
ר' בת שנה וחודשיים הגיעה אליי עם הוריה כשהיא סובלת מקוצר נשימה, נזלת מרובה ושיעול שמאוד מפריע לה ביום יום, הוריה מספרים כי הסמפ החלו להופיע עם כניסתה של ר' לגן בגיל חמישה חודשים. ר' נולדה בשבוע ה30 להריון בגלל צירים מוקדמים ולכן הייתה פגה וגם קיבלה זריקה להבשלת ריאות. כיום השיעול והנזלת המרובים גוררים אחריהם מסכת שלמה של התקפי קוצר נשימה, קשיי שינה וקושי עצום ביום יום. כשהגיעה אלי טופלה ר' במשאפים שונים ואינהלציות הוריה של ר' החליטו לנסות הומאופתיה במטרה להקל על ר' ולהוציאה ממעגל התרופות והאינלציות. לאחר האבחון והתשאול ההומאופתי שערכתי, ר' קיבלה ממני טיפול הומאופתי למצבה הכולל
לאחר חודש וחצי: הוריה של ר' מדווחים על שיפור מאוד משמעותי במצבה, כמעט אין שיעול, נזלת פסקה כשבוע לאחר שהתחלנו לתת את הטיפול ההומאופתי, הפסקנו עם המשאפים והאינהלציות כי ממש אין צורך. לפני שבועיים היו לה יומיים של מעט נזלת שחזרה וטיפה שיעול אבל הכל חלף תוך 48 שעות ללא בעיות נשימה כלל.
לאחר חודש נוסף: בעקבות מגיפה בגן, ר' נדבקה בוירוס הפה והגפיים והופיעו אצלה פצעים מוגלתיים וכואבים בחלל הפה, ר' התקשתה לאכול ולדבר וגם העלתה מעט חום. אמא של ר' פנתה אליי בטלפון והתאמתי עבורה טיפול הומאופתי ספציפי למצבה שהקל מיידית על הסימפטומים.
לאחר שלושה חודשים: ר' ממש בסדר גמור, הוריה שמחים על השיפור במצבה, היא אינה משתעלת כלל, ללא נזלת וללא קושי נשימתי.
חלפה שנה מאז שר' הגיעה לטיפול הומאופתי ומצבה ממשיך להיות מצויין.
גלי אמא של ר' מספרת על הטיפול ההומאופתי בבתה:
"מגיל חמישה חודשים הבת שלי החלה לסבול מקשיי נשימה, שיעול כרוני, קוצר נשימה ועוד. לפיכך באופן קבוע טופלה באנלציות של ונטולין ואף במשאפים, אך לא ניכר שיפור והיה נראה שהיא פשוט סובלת. בגיל שנה החלטתי לעזוב את הרפואה הקונבנציונלית ולנסות את הטיפול ההומאופתי אצל שמואל אלפי, ומאותו רגע חל שיפור מדהים. היו תקופות של כמה חודשים של שקט ללא שיעול וללא קשיי נשימה וכאשר היא חלתה הותאם לה טיפול ספציפי במינון גבוה יותר שמיד הקל עליה. היום ביתי בת שנתיים וממשיכה לקבל את הטיפול. מידי פעם יש שיעול אך למדנו להסתדר איתו וזה חולף. כבר שנה שלמה שהילדה ללא אנצליות ומשאפים. המלצתי הינה לפנות לשמואל – הומאופתיה היא רפואה אחרת ולהאמין. כי אם מאמינים בתהליך ובמטפל, הטיפול עוזר ומשפיע. "
הדוא"ל של גלי
אני מזמין אתכם ליצור עימי קשר ולהצטרף למשפחות רבות שכבר חוו את ההבדל שבין ילד שנוטה לחלות באופן תדיר לבין ילד בריא, מתפתח, חיוני ושמח.