מומים מולדים בכליות ובמערכת השתן:

מומי כליה ומע' השתן הם המומים הנפוצים ביותר ומהווים כשליש מכלל המומים הידועים.
ישנם סוגי מומים שונים המסווגים לפי האיברים המעורבים: הרחבת אגן הכליה,הידרונפרוזיס,כליה אקטופית,היצרות השופכן,כליה דמוית פרסה ועוד. בעזרת בדיקת אולטרסאונד לפני או אחרי לידה ניתן לזהות את הליקוי הקיים בכליות/מע' השתן.מום במערכת השתן עלול לגרום למצב של זיהומים חוזרים במערכת השתן ופגיעה כלייתית .הכל מתחיל בשלב ההתפתחות העוברית כאשר הכליה או איבר אחר במערכת השתן אינו מתפתח באופן תקין, לעיתים ניתן לזהות זאת עוד בשלב ההריון ובמקרים רבים אחרים הזיהוי מתרחש רק כאשר התינוק מפתח זיהום במערכת השתן או ליקוי בתפקוד של אברי מערכת השתן.
הטיפול ההומאופתי:
מניסיוני ברוב המוחלט של הילדים שסבלו ממומים בכליות ובמערכת השתן בהם טיפלתי נצפה שיפור הדרגתי במדדי התפקוד הכלייתי, בגדילה והתפתחות הכליה ובבדיקות האולטרסאונד כמו כן פחתו משמעותית מקרי הזיהומים החוזרים בדרכי השתן.
בפגישת האבחון הראשונה אבקש להכיר מעט את הילד ולהתרשם ממצבו הכולל. במהלך התשאול יבחנו ויאופיינו הגורמים והמאפיינים השונים של מצבו הגופני והנפשי וכן ההיסטוריה הרפואית. לאחר מכן אתאים תכשיר הומאופתי אישי הנכון ביותר עבור הילד ושמטרתו ליצור תהליכי ריפוי ושינוי במצבו.הטיפול ההומאופתי יוצר שינוי בשורש הבעיה ומחזיר את האיזון הנדרש.
הטיפול ההומאופתי טבעי ויעיל לכן הגוף מגיב אליו בצורה טבעית.
תוצאות הטיפול ההומאופתי ארוכות טווח וכוללות שיפור באורח החיים, בתפקוד ובבריאות.
תהליך הטיפול ההומאופתי נעשה במקביל למעקב והפיקוח הרפואי של הרופא המטפל.
הטיפול ההומאופתי ניתן לילד בכדורים קטנטנים למציצה ולתינוק או בטיפות (ללא אלכוהול)
הטיפול ההומאופתי בטוח לשימוש ואינו מכיל חומרים כימיים או תרופתיים כלשהם ואינו גורם לתופעות לוואי.
את התכשיר ההומאופתי מכינים בבית מרקחת הומאופתי בהתאם לתקנות משרד הבריאות ובפיקוחו.

אמונה כותבת על הטיפול ההומאופתי שעברה בתה שסבלה מסיבוכי מום מולד בכליה:
"שרה נולדה עם הרחבה בכליה השמאלית. ידענו על זה עוד בהריון… בעקבות דלקות שתן חוזרות ונשנות החל מגיל שנה, התחלנו לבצע סדרת בדיקות ארוכה, אולטראסאונד, בדיקות שתן, ציסטוגרפיה ועוד…. מהבדיקות עלה שהבעיה יותר מורכבת: התגלה שופכן ארוך ומפותל, ו'בועה' עם נוזל עכור מאחורי כיס השתן.
בדלקת הרביעית היא כבר הגיעה לבית החולים שם ניסו לטפל בה, אך ללא הצלחה, למרות האנטיביוטיקות החזקות החום לא ירד. הוחלט לבצע ניתוח שבו ישתילו את השופכן לעור במטרה לנקז את המוגלה, אך זה לא עזר, הרופאים לא ידעו לומר למה, משום שמבנה שם לא היה ברור להם. בסופו של דבר הוחלט לכרות לה את הכליה…. שרה נכנסה לחדר ניתוח, ושם התגלה חלק בכליה שעוד עובד אותו המנתח השאיר ואת השאר הוא הוציא.
בין שני הניתוחים התחלנו בטיפול הומאופתי עם שמואל כי היינו מאושפזים. שרה היתה במצב קשה(בפי הרופאים-היתה בסכנת חיים ממש!) במסירות ומקצועיות שמואל עקב אחרי שרה כל יום ובירר מה שלומה, ונתן את המינון המדוייק לכל מצב. הוא שאל הרבה שאלות והתעניין בפרטי המקרה וכפי שאחר כך נוכחנו לדעת הוא מכיר את נושא הכליות ומערכת השתן היטב. לאחר הניתוח הוא 'רשם' לנו מספר רמדיס ובהחלט ניתן לומר שביחס למצב בו היא היתה, תינוקת בת פחות משנתיים ששבועיים וחצי בקושי אכלה והיתה עם חום של 40 מעלות, היא התאוששה די מהר.
מכאן הסיפור רק מתחיל,היו המון ביקורות ובדיקות,המבנה של המערכת לא היה ברור דיו, ולאורך כל הדרך שמואל ליווה אותנו וממש הרגשנו שהוא נותן זוית הסתכלות נוספת על העניין למרות שהוא לא רופא קונבנציונולי.
אנחנו מרגישים צורך לציין את העובדה שהטיפול ההומיאופתי פשוט עבד אצלה. ההתאוששות הפיזית והנפשית שלה מכל הטראומה שהיא עברה בגיל כ"כ צעיר היתה מהירה בזכות הטיפול ההומאופתי,יתר על כן, כשנה אחרי הדלקת הקשה, היתה סופסוף השערה כנראה נכונה של הרופאים מהי בדיוק הבועה עם הנוזל העכור שגורמת לה להפרשות ירוקות (גדם של שופכן שנכרת בניתוח הראשון, הגדם מחובר לוגינה במקום לשלפוחית), וברגע ששמואל הבין את הבעיה הוא נתן את הרמדי המדוייק לעניין- ומאז שהיא מקבלת את הרמדי- הכל נעלם!
נסכם בתודה גדולה על הזכות להיות מטופלים אצל שמואל, אנחנו ממש מרגישים את ההשגחה הפרטית של הקב"ה שהפגיש אותנו עם מטפל נאמן,מסור,זמין, שכל מטרתו היא טובת מטופליו! תודה!"

הדוא"ל של אמונה

ה' כותבת על הטיפול ההומאופתי שעבר בנה שסבל מסיבוכי מום מולד בכליה:
"על פנייה לטיפול הומאופתי החלטנו אני ובעלי כשהבן שלנו היה בגיל חודש.
בני נולד בתחילת חודש תשיעי לאחר הריון תקין סה"כ. בהיותו בן שבועיים וחצי בלבד,עלה לו החום, אושפזנו בביה"ח בשל דלקת בשתן שגרמה לאי ספיקת כליות, והוא אובחן עם רפלוקס בדרכי השתן וכליות דיספלסטיות. באותו רגע אני ובעלי הבנו שאנחנו נכנסים למסע, שהמטרה העיקרית שלו הינה לשמור על הקיים (על ידי מניעת זיהומים בדרכי השתן) והתקווה היא "שיהיה בסדר" והוא יגדל ויתפתח כמו שצריך.
כשבני היה בן חודש וחצי בלבד הגענו כבר למפגש ההומאופטי הראשון אצל שמואל אלפי (עליו קיבלנו המלצות חמות) כאשר המטרה העיקרית בתור התחלה הייתה למנוע זיהומים בדרכי השתן וזאת כדיי לסייע למערכת השתן והכליות להתפתח בצורה מיטבית. ידוע שכל זיהום עלול לגרום לנזק בלתי הפיך ולהחזיר את הגוף "אחורה".
מטרה נוספת הייתה לעזור לגוף ולמערכת השתן והכליות להתפתח.
הזמן חלף, והיום בני עוד מעט חוגג שנתיים. ברוך השם עברנו שנתיים ללא זיהומים בדרכי השתן, שנתיים בהם הילד התפתח להפליא.
בדרך, הטיפול עזר לנו בנוסף, בכל מיני מצבים אקוטיים של מחלות שונות למיניהן ואפילו בהליך בקיעת השיניים. אלפי היה זמין לאור כל הדרך והיה קשוב לצרכים שלנו.
אז איך אומרים? נוסחה טובה לא מחליפים. ולצד המעקב הרפואי, אנו כרגע מתכוונים להמשיך גם בטיפול ההומאופטי."

אני מזמין אתכם ליצור עימי קשר ולהצטרף למשפחות רבות שכבר חוו את ההבדל שבין ילד שנוטה לחלות באופן תדיר לבין ילד בריא, מתפתח, חיוני ושמח.