הומאופתים שעברו איתי כברת דרך מספרים על עבודתנו המשותפת:

מיה דוארי הומאופתית קלאסית:

"את שמואל היקר הכרתי בתחילת דרכי כחלק מצוות המטפלים במרכז אוצרות, צוות שאותו שמואל מדריך ומנחה במקצועיות שממלאת בהשראה! גיליתי הומאופת מוכשר מנוסה ומבריק, מלא בידע מרתק וייחודי, שניחן גם ביכולת המיוחדת ללמד אחרים ולעזור להם להתפתח ולפתח את הייחודיות והעצמאות שלהם. תודה שמואל על הדרך שאנחנו עוברים יחד, על חניכה וליווי שמוגשים בסבלנות נדיבות ומכל הלב! אני מרגישה שחלק נכבד מהמקצועיות שלי כיום היא בזכות ההדרכה שלך, וברור לי שבכל פעם שארגיש שאני זקוקה להכוונה, אפנה אליך בלב שלם ובידיעה שהשאלות שלי יקבלו מענה באופן המעמיק ביותר.תודה על כל המתנות!"

הדוא"ל של מיה

ליאור קלס הומאופת קלאסי:
"היום לאחר כמעט 9 שנים של עבודה כהומאופת , אני יכול בקלות לחלק את הזמן ל"לפני ואחרי" שהתחלתי להיעזר בשמואל אלפי.
במשך ה3 שנים האחרונות בהם אני נעזר ולומד משמואל, אני חושב שרמת המקצועיות והיכולת שלי לטפל ולעזור למטופלים שפונים אלי עלתה בצורה משמעותית.
שמואל ניחן ביכולת הבחנה ודיוק נדירות, והוא מיטיב ללמד כיצד לפתח את היכולת הזו בעצמנו.
השיטה שלפיה שמואל עובד ומלמד היא ייחודית, פשוטה, ואמינה, ונותנת מקום גם לתחושות ואינטואיציה, תוך שהיא מעגנת אותם היטב דרך הרפרטורי והמטריה מדיקה.
אני ממליץ בכל ליבי, להומאופתים שרוצים לעשות התקדמות מקצועית ולהעצים את הצלחותיהם בקליניקה, לפנות ולהיעזר בשמואל.
מי שמעוניין מוזמן בכיף לפנות אלי לשמוע יותר פרטים על ההתנסות האישית שלי עם שמואל. "

הדוא"ל של ליאור

אנה ברנשטיין הומאופתית קלאסית:
"ב 4 שנים האחרונות אני עובדת עם שמואל במטרה להביא לקליניקה שלי יותר ידע ואיכות בעבודה מול המטופלים.
שמואל הינו הומיאופת בעל ניסיון רב, בעל ידע רב בהמון תחומים, מורה מקצועי וסבלני.
בעבודה על כל מקרה שאני מביאה להתייעצות שמואל מקדיש את מלוא תשומת הלב, מלווה אותי בניתוח המקרה, מסביר לעומק את קו המחשבה שלו בניתוח, רפרטוריזציה ובבחירת הרמדי. בכל מקרה אני זוכה ללמוד נושאים חדשים מעולם מטריה מדיקה, רפרטוריום, פילוסופיה, אנטומיה ועוד הרבה תחומים מגוונים שבהם יש לנו נגיעה לא קטנה בתור הומיאופתים. בנוסף לליווי מקצועי בתחום ההומיאותיה שמואל לא פעם עזר לי בפתרון סוגיות שונות שבהן כל מטפל נתקל בעבודתו, כגון שיווק הקליניקה, עבודה נכונה מול מטופלים, בטחון בתור מטפלת מתחילה וכו'.
בעזרת שמואל זכיתי לעזור בצורה מקצועית יותר להרבה מאוד מטופלים שהגיעו אלי.
בחרתי להתייעץ איתו בצורה של סופרוויזר ומאז אני גדלה בתור הומיאופתית והקליניקה שלי גדלה יחד איתי.כמו כן זכיתי ללמוד בשיעורים ששמואל מעביר במסגרות שונות וגם כאן הניסיון והידע שהוא מביא איתו הינם בעלי ערך רב לכל הומיאופת (מתחיל או ותיק).
ממליצה בחום לעבוד עם שמואל וללמוד ממנו את רזי ההומיאופתיה."

הדוא"ל של אנה

חגית בחור הומאופתית קלאסית:
"שמואל היקר אני מרגישה שנפלה בחלקי זכות גדולה לעבוד איתך על מקרים לגביהם אני מהססת, אתה עוזר לי לדייק את הבנתי, מרחיב את הידע שלי בהבנת רמדיז, בכל מקרה ומקרה עליו התייעצתי איתך. אתה הומאופת מוכשר ומבריק עם המון סבלנות, ורצון גדול להסביר ולתת את הידע הרחב שלך, תודה רבה."

הדוא"ל של חגית

יונית קרן כהן הומאופתית קלאסית:
"נפלה בחלקי הזכות הגדולה לעבוד עם ההומאופת שמואל אלפי ולהתייעץ עמו לגבי מקרים שהגיעו אלי. המקצועיות שלו, הזמינות שלו ,הנכונות שלו לעזור והתוצאות הטובות לא יסולאו בפז !!"

הדוא"ל של יונית

נורה שטיינפלד הומאופתית קלאסית:
"אני מקפידה להתייעץ עם שמואל לגבי מקרים שמרגישה שאני רוצה להרחיב את הבנתי ותפיסתי לגבי המקרה. גם רופאים קונבנציונאליים, בביה"ח עובדים כצוות, מתייעצים יחד ומתעדכנים בידע ובמחקר, אנו ההומאופתים- מיד עם תום הלימודים קופצים למים, ללא יעוץ או ליווי שיכול להעשיר את ניסיוננו וידיעותינו. ולכן מצאתי לנכון לקיים מסגרת כזו עם שמואל."

הדוא"ל של נורה


יחד נלמד כיצד להפוך את היחודיות שלך כהומאופת/ית לכלי עבודה יעיל ועוצמתי
אני מזמין אותך לפנות אליי ולקבל מידע ופרטים נוספים!