טיפול הומאופתי בנערה עם התעלפויות

[callout title="מקרה לדוגמא: נערה הסובלת מהתעלפויות חוזרות(syncope):" ="_blank or _self"]

ד' בת 17, סובלת מהתקפים של עילפון כבר מזה כמה חודשים, ד' ואמה הגיעו למרפאתי ולהלן עיקרי הדברים, ד' מספרת: לפני 5 שנים התעלפתי בפעם הראשונה ומאז היו עוד כמה מקרים אך לאחרונה זה התגבר מאוד, בבירור רפואי לפני כשבועיים רופא אבחן סינקופה. (מחסור זמני בזרימת דם למוח) לפני כמה חודשים כשסבלתי ממחלת הנשיקה, הייתי חלשה וחסרת אנרגיה והתעלפתי, ומאז אני חווה התקפי עילפון בכל מיני מצבים כמו: בנסיעות ובמקומות סגורים והומי אדם, בכל פעם שנוסעת באוטובוס או ברכבת חשה בסחרחורת, בחילה, גלי חום ותחושת מחנק ומחסור באוויר, חייבת לשבת, אם לא מתעלפת מיד.בשל מצבה, ד' מסבירה כי הפחד להתעלף הפך לדבר קבוע המלווה אותה בשגרת יומה. בנוסף ד' מוסיפה כי מאז ומתמיד היא סובלת מכאבי ראש 3 פעמים בשבוע בממוצע, אשר מתחזקים במיוחד לפני ובזמן הופעת המחזור החודשי. בתחום הרגשי, ד' מדווחת כי היא עצבנית וחסרת סבלנות, וכן מספרת על משבר משפחתי שהוביל לנתק עם אביה, והקושי האישי שמלווה את חייה עקב כך. לאחר פגישת הייעוץ קיבלה ד' רמדי הומאופתית המתאימה למצבה.
לאחר חודש וחצי:
ד' מרגישה טוב יותר, נפסקו ההתעלפויות, "חשה שיש לי יותר בטחון במהלך היום, ואף מתחזקת מבחינה נפשית, השינה שלי יותר טובה ותדירות כאבי הראש ירדה באופן משמעותי".
לאחר שלושה חודשים:
ד' מדווחת על עלייה באנרגיה ובשמחת החיים, הבעיות מול אביה באו על פתרונן, כעת ד' לא חווה התעלפויות כלל, נוסעת מידיי יום ברכבת ללא כל בעיה, לא סובלת מכאבי ראש ועברה את שני מחזורי הווסת האחרונים ללא כאבי ראש כלל. כמו כן לדבריה: "שיניתי הרגלי תזונה לא נכונים לי, התחלתי לאכול יותר חלבון ואף הורדתי 3 ק"ג עודפים ממשקלי, סה"כ אני שמחה ומרוצה מאוד מן השינוי".
הדוא"ל של ד'

Button Button

[/callout]