משפטים שאני שומע לא מעט מהורים שמגיעים עם ילדיהם לטיפול הומאופתי:
"רק לפני שבוע סיים אנטיביוטיקה וכבר שוב יש חום ונזלת"
"כבר ביום הראשון אחרי החופש הילד חזר מהגן והעלה שוב חום"
"אצלנו בבית כל אחד מדביק את השני, הבן סיים להיות חולה ואחותו מעלה חום מיד אחריו"
"כבר לא נעים לי להיעדר מהעבודה כי הילד שוב העלה חום"
"כל השנה הילד או בחופש או חולה ומפסיד המון ימי לימודים"
אז למה הילד שלי מעלה חום?
חום גבוה מוגדר כחום מעל 37.5 מעלות במדידה דרך הפה ומעל 38 מעלות במדידה דרך פי הטבעת. החום גבוה הינו מנגנון הגנה, עליית החום מייצרת בגוף תנאים המשפרים את ההתמודדות מול חיידקים ווירוסים שונים. עם זאת חום גבוה ממושך עלול להצביע על קושי של הגוף בהתמודדות במחלה חריפה.
הגורמים העיקריים למחלות חום חוזרות ונשנות אצל תינוקות וילדים הם:
א.חשיפת יתר לוירוסים וחיידקים. ב.זיהומים חוזרים בדרכי הנשימה,אף, אוזן וגרון.
ישנם מצבים אחרים בהם תיתכן הופעה חוזרת ונשנית של מחלת חום כמו למשל: בתסמונת פאפא, דלקת קרום המוח, קדחת ים תיכונית FMF ותסמונות אחרות הגורמות לאירועי חום חוזרים. הטיפול הקונבנציונאלי כולל אנטיביוטיקה, סטרואידים ותרופות מורידות חום, הורים רבים שואפים להימנע משימוש תדיר בתרופות אלו מחשש מתופעות הלוואי והנזקים העלולים להיגרם משימוש לאורך זמן.
הטיפול ההומאופתי:
לאחר האבחון ההומאופתי המלא מותאם עבור הילד תכשיר הומאופתי אישי וספציפי למצבו הכולל, התכשיר ההומאופתי מטפל בסיבה למחלה ומסייע למנוע את הישנותה וסיבוכיה. ברוב המוחלט של המקרים כשטיפלתי בילדים שסבלו מממחלות חום חוזרות, הטיפול ההומאופתי מסייע לשיפור במחלת חום פעילה תוך מס' שעות וגם מסייע למניעת הופעתן של מחלות חום נוספות!.

בפגישת האבחון הראשונה אבקש להכיר מעט את הילד ולהתרשם ממצבו הכולל. במהלך התשאול יבחנו ויאופיינו הגורמים והמאפיינים השונים של המחלות החוזרות. לאחר מכן אתאים תכשיר הומאופתי אישי הנכון ביותר עבור הילד ושמטרתו ליצור תהליכי ריפוי ושינוי במצבו.הטיפול ההומאופתי יוצר שינוי בשורש הבעיה ומחזיר את האיזון הנדרש.
הטיפול ההומאופתי טבעי ויעיל לכן הגוף מגיב אליו בצורה טבעית.
תוצאות הטיפול ההומאופתי ארוכות טווח וכוללות שיפור באורח החיים, בתפקוד ובבריאות.
תהליך הטיפול ההומאופתי נעשה במקביל למעקב והפיקוח הרפואי של הרופא המטפל.
הטיפול ההומאופתי ניתן לילד בכדורים קטנטנים למציצה ולתינוק או בטיפות (ללא אלכוהול)
הטיפול ההומאופתי בטוח לשימוש ואינו מכיל חומרים כימיים או תרופתיים כלשהם ואינו גורם לתופעות לוואי.
את התכשיר ההומאופתי מכינים בבית מרקחת הומאופתי בהתאם לתקנות משרד הבריאות ובפיקוחו.
מקרה לדוגמא: תינוק הסובל ממחולות חום חוזרות:
רועי בן שנה ושלושה חודשים, הגיע אליי עם אימו כשהוא סובל ממחלות חוזרות הכוללות חום גבוה ומדלקות חוזרות ונשנות בדרכי הנשימה העליונות. בעברו טופל בסטרואידים, אנטיביוטיקה ובמורידי חום, אך הסימפטומים תמיד חזרו עם ריבית לאחר ימים.
בזמן המחלה רועי מפתח תשישות, אפאתיות וחסר תאבון, הוא מתקשה להירדם וכמו כן מצב רוחו סוער במיוחד, מלווה בצרחות ובכי, וכל רעש קל מפחיד אותו,
אימו מספרת עליו כי הוא נבהל מאוד במיוחד כשפוגש אנשים שלא מכיר. רועי מאוד אוהב למצוץ לימון טרי, לעיתים אף מבקש בעצמו שיגישו לו לימון. (חלק חשוב מהתשאול והאבחון ההומאופתי המתבצע בפגישת הראיון, הינו בירור מה מייחד את תשוקותיו והעדפותיו האישיות של החולה במזון ובשתייה)
לאחר אבחון ותשאול הומאופתי מקיף, רועי קיבל ממני טיפול הומאופתי המתאים ביותר למצבו. מספר שעות לאחר נטילת הרמדי ההומאופתית, הוא נרדם וישן ללא הפרעות, ובבוקר קם והסימפטומים נעלמו לגמרי, החום ירד וחלה הטבה משמעותית במצבו.
הטיפול ההומאופתי ברועי נמשך כדי לחזקו ולמנוע הישנות מצבים דומים בעתיד.
לאחר 3 חודשים:
רועי לא מפתח מחלות ובריא יותר באופן משמעותי, לא מעלה חום גבוה, ולא סובל מבעיות בדרכי הנשימה. כמו כן אימו מדווחת כי רמת הפחדים ירדה משמעותית.
לאחר 10 חודשים:
מצבו מצוין, השיפור נמשך והבריאות נשמרת. אימו מדווחת שרועי כבר לא חושש מאנשים שאינו מכיר כמו בעבר ומתנהג רגיל בסיטואציות שבעבר היה מגיב בבכי.
לאחר שנה:
רועי גדל ומתפתח יפה, בריאותו טובה. לא פיתח מחלות של ממש, הסימפטומים המועטים שהופיעו מפעם לפעם לא היו משמעותיים ונעצרו ע"י ההומאופתיה.
לסיכום: הטיפול ההומאופתי חיזק באופן משמעותי את בריאותו של רועי, כמו מחלות החום גם הפחדים נעלמו והשינה רציפה ותקינה.
מירי אימו של רועי כותבת על הטיפול ההומאופתי של בנה:
"בשנה הראשונה לחייו בני היה חולה המון , בעיקר בעיות בדרכי הנשימה, למרות שהיה בבית איתי הוא קיבל הרבה אינלציות עם קורטיזון ואנטיביוטיקה והיה די הגיוני שעם הכניסה לגן, הדבר יחריף. אך למרבה השמחה, בזכות הטיפול ההומאופתי, בני עבר את חודשי הכניסה לגן בקלות, בני החל בטיפול ההומאופתי מסודר אצל שמואל, בגיל שנה ושלושה חודשים חופף לכניסתו לגן. כתוצאה מכך, המערכת החיסונית שלו התחזקה פלאים וטפו טפו לא ראינו רופא קונבנציונאלי כבר יותר מחצי שנה, שמואל ליווה אותנו בכל בעיה הכי קטנה מעקיצת יתוש, צמיחת שיניים ועד חום כשתקפה אותו איזו מחלה. אני חוששת באמת לחשוב מה היה קורה לולא הטיפול ההומאופתי – כמה וירוסים ומחלות היינו צריכים לעבור איתו. הטיפול ההומאופתי תרם לו המון , חיזק אותו והפך אותו לילד בריא על באמת".
הדוא"ל של מירי

אני מזמין אתכם ליצור עימי קשר ולהצטרף למשפחות רבות שכבר חוו את ההבדל שבין ילד שנוטה לחלות באופן תדיר לבין ילד בריא, מתפתח, חיוני ושמח.