באילו תחומים הטיפול ההומאופתי יכול לעזור לי?
מלבד השיפור בבעיה הספציפית המטרידה אותך, גופנית או נפשית, הטיפול ההומאופתי במרפאתי מסייע ליצירת שיפור משמעותי גם בתחומים הבאים:
שיפור באיכות החיים, בחיוניות, בשמחת החיים ובתפקוד הכללי, שיפור בתחום הרגשי וכן באיכות השינה. ביכולת השכלית ריכוז והקשב.
הטיפול ההומאופתי טבעי ויעיל לכן הגוף מגיב אליו בצורה טבעית, תוצאות הטיפול ההומאופתי ארוכות טווח וכוללות שיפור באורח החיים, בתפקוד ובבריאות.

על מה משפיע הטיפול ההומאופתי?
הטיפול ההומאופתי משפיע על המישור הרוחני של האדם ובעקבותיו נוצרים תהליכי ריפוי גופניים ונפשיים בהתאמה. מכאן שהתהליך ההומאופתי פותח בפניכם דלת ליצירת תהליכי בריאות גופניים ונפשיים שונים ולשיפור בבריאותכם הגופנית והרוחנית תוך שמירה על התוצאות לאורך זמן.

האם צריך להאמין בטיפול ההומאופתי בכדי שהוא יפעל?
אין צורך באמונה על מנת להשיג תוצאות בטיפול הומאופתי, ההוכחה לכך היא העובדה שהטיפול ההומאופתי במרפאתי השיג שוב ושוב תוצאות חיוביות ברורות, כאשר טיפלתי בתינוקות ובבעלי חיים, אלו אוכלוסיות שמרכיב האמונה אינו קיים אצלן. יתרה מזאת, גם במצבם של לקוחות שהגיעו עם ספקות רבים לגבי הצלחת הטיפול ההומאופתי, חל שינוי חד משמעי לטובה.

האם קיימים מחקרים מדעיים התומכים ביעילות הטיפול ההומאופתי?
הטיפול ההומאופתי משפיע על המישור הרוחני של האדם ובעקבותיו נוצרים תהליכי ריפוי גופניים ונפשיים בהתאמה. מכאן שהתהליך ההומאופתי פותח בפניכם דלת ליצירת תהליכי בריאות גופניים ונפשיים שונים ולשיפור בבריאותכם הגופנית והרוחנית תוך שמירה על התוצאות לאורך זמן.

כיצד מתחילים טיפול הומאופתי?
מתקיימת פגישת ייעוץ ואבחון ראשונה שאורכת כשעה עד שעה וחצי, במהלך הפגישה נערך תשאול ואבחון הומאופתי שמטרתו להתאים עבורך תכשיר הומאופתי ספציפי הנותן מענה למצבך הכולל.

איך יודעים אם הטיפול ההומאופתי עבד?
לאחר שהתחלת בתהליך ההומאופתי, מתבצע מעקב אחר מצבך ותגובתך לטיפול ההומאופתי, בהתאם לצורך מתקיימת פגישת מעקב וכן ליווי אישי וצמוד אחר התקדמותך בתהליך ההומאופתי.

כמה זמן נמשך הטיפול ההומאופתי?
כל מקרה לגופו, טיפול הומאופתי במצב אקוטי פשוט יכול להימשך כמה שעות עד כמה ימים, בעוד שטיפול הומאופתי במצבים כרוניים הנו תהליך הדרגתי וממושך יותר.

מהו בעצם התכשיר ההומאופתי?
התכשיר ההומאופתי הינו הכנה רוקחית הקרויה בשם רמדי, הרמדי ההומאופתית מופקת מחומרים שונים כגון: מינרלים, צמחים, עולם החי ותרכובות שונות. הרמדי ההומאופתית אינה מכילה חומר כימי או תרופתי כלשהו. את הרמדי ההומאופתית נוטלים בכדוריות קטנות (גלובולים) למציצה או בטיפות.

האם יש לטיפול ההומאופתי תופעות לוואי?
הטיפול ההומאופתי בטוח ומתאים לכל גיל ושלב בחיים: תינוקות וילדים, בני נוער, במהלך ההיריון, בלידה ובהנקה, בחיים הבוגרים, בגיל המעבר ובגיל הזהב. אינו מכיל חומרים כימיים/תרופתיים ואינו כרוך בתופעות לוואי.

האם אפשר לתת טיפול הומאופתי גם לתינוק?
בוודאי! הטיפול ההומאופתי מתאים ובטוח לחלוטין עבור תינוקות וניתן לתת טיפול הומאופתי לתינוק החל מן הרגעים הראשונים לחייו.

האם טיפול הומאופתי בטוח לשימוש גם בהריון?
כמובן שכן, הטיפול ההומאופתי אינו מכיל חומר כימי או תרופתי כזה או אחר, פועל באופן עדין ולכן מתאים ובטוח לשימוש בתקופת ההיריון, מניסיוני הטיפול ההומאופתי מסייע לאמא ולעובר הנישא ברחמה לעבור את תקופת ההיריון בקלות ובבריאות.

האם ניתן לקבל טיפול הומאופתי במקביל לנטילת תרופות?
התשובה היא כן, התכשירים ההומאופתיים אינם משפיעים על פעולת התרופות בגוף, יתרה מכך מניסיוני אנשים שקיבלו טיפול הומאופתי במרפאתי הצליחו להפחית את צריכת התרופות במקביל לפיקוח וייעוץ הרופא המטפל כמובן.