עצירות – טיפול הומאופתי באשה הסובלת מעצירות

[callout title="מקרה לדוגמא: אשה הסובלת מעצירות. " button="Buttontext" link="http://www.google.com" buttoncolor="white, yellow, orange, red, blue, green, gray, black, alternative-1, alternative-2, alternative-3" target="_blank or _self"]
א' בת 48 הגיעה אליי לטיפול הומאופתי כשהיא סובלת מזה מספר שנים מעצירות ויציאות קשות, לעיתים ללא יציאה במשך שבוע שלם, מה שגורר כאבי בטן ונפיחות בבטן, סבל רב ופגיעה באיכות החיים היומיומית. א' ניסתה להשתמש בעבר בתכשירים טבעיים שונים החל מצמחי מרפא ובסיבים תזונתיים שלא פתרו את הבעיה. מניסיוני בעיות מסוג זה כוללות גם מעורבות של קושי רגשי/נפשי שממנו סובל האדם, לאחר תשאול ואבחון הומאופתי מקיף, למדתי על מצבה הכולל של א' והתאמתי עבורה רמדי הומאופתית.
לאחר חודש וחצי:
א' מדווחת שעדיין אין שיפור משמעותי בתדירות היציאות אך עם זאת היא מספרת שבמשך שנים לפני הטיפול סבלה מטחורים בפי הטבעת וכעת הם "נכנסו" פנימה. הטיפול ההומאופתי מחזק את המכלול וע"פ דיווחה ידעתי שהרמדי ההומאופתית שקיבלה א' פועלת נכון ובהמשך גם העצירות צפויה להשתפר.
לאחר שלושה חודשים:
א' הגיעה אלי שמחה ומדווחת על שינוי משמעותי במצבה, בחודשיים האחרונים יש לה יציאה תקינה כמעט מידי יום, היציאות לא קשות כבעבר והיא חשה הקלה גדולה מן השינוי שניכר גם בהרגשתה הכללית, כמו כן היא מספרת שמתחילת הטיפול ההומאופתי הפחיתה ממשקלה לפחות 3 קילו – מה שבעבר היה מאוד קשה לביצוע עבורה.
לאחר חצי שנה:
א' ממשיכה בטיפול הומאופתי לשמירת התוצאות שהושגו, היציאות תקינות ויומיות, א' חשה נוחות שהרבה זמן לא הייתה לה, לדבריה: "אני מרגישה שירדה לי אבן מהלב ומהבטן". לא נותר לי אלא לשמוח יחד איתה ולברך על הזכות שניזדמנה לי לסייע לאשה זו.
א' מספרת על הטיפול ההומאופתי שעברה:
"אני רוצה להודות לשמואל על הטיפול, הגעתי עם ספקות לאחר שניסית כל מיני דברים וכלום לא עזר לי והייתי מופתעת מאוד לטובה מהתוצאות. שמואל אני שמחה שהגעתי אליך ואני ממליצה למי שאני מכירה וצריך להגיע לטיפול אצלך אתה מטפל נהדר והומאופת מצויין"

הדוא"ל של א'.

Button Button

[/callout]