לקוחות ממליצים על הטיפול ההומאופתי שעברו אצל שמואל אלפי:

אורי מספר על הטיפול ההומאופתי בילדיו שסבלו מדלקות גרון ויבלות ויראליות:
"שמואל יקר, כבר מזמן רציתי לכתוב לך מכתב תודה על הטיפול ההומאופתי המעולה והמוצלח בילדיי. הגענו אליך עם דלקות גרון חיידקיות חוזרות אצל שירה בגיל 8. לאף רופא לא היה פתרון, בכל פעם לקחה אנטיביוטיקה ואחרי חודש חלתה שוב. אך מאז שהתחלנו את הטיפול אצלך נעלמו כל הדלקות למשך יותר משנה! ואז כשפעם אחת הופיעה דלקת, ליווית אותנו בטיפול מתאים והיא התרפאה תוך יומיים בלי תרופות. ובכלל, מאז שאנחנו אצלך היא חולה פחות, וגם כשהיא חולה זה עובר מהר ובלי תרופות בעזרת הליווי שלך.
גם רועי הגיע אליך בגיל 6 עם פצעים מפוזרים על פני הגוף (וירוס של העור), רופאי עור אמרו שאין מה לעשות אלא לחכות שיעבור לבד או לצרוב, אבל מאז שהתחלנו את הטיפול אצלך הכל נעלם תוך חודשים בודדים. תודה גם על היחס, האמפתיה, הזמינות בטלפון במקרי חירום, והסבלנות לענות עול כל שאלה ולהסביר כל דבר.
ממליץ עליך בחום למכריי 🙂 מאחל לך חורף בריא והמשך עשייה טובה בעבודת הקודש שלך.
בהערכה, אורי דון יחייא"
הדוא"ל של אורי

ויויאנה רזניק מספרת על הטיפול ההומאופתי:
"מיד עם שובנו לישראל לאחר הרבה שנים בארה"ב, הגענו לשמואל לטיפול הומאופתי בכל המשפחה כשבמשפחתינו היו הרבה מאוד מרכיבים שדרשו טיפול: לבני היתה טראומת עליה והפרעות קשב, אנו ההורים שנלחמים על הפרנסה אחרי נחיתה קשה בארץ סבלנו מבעיות בריאות. התהליך ההומאופטי קודם כל הפתיע, השינויים התחילו לאט. פתאום הילד היה יותר: נחמד. מקשיב, ופחות מתפרץ, היום, אחרי שנתיים, הסיפור הוא אחר לגמרי. בנינו יודע שהרמדיס עוזרים לו. הוא השתנה. נרגע. מדבר. פחות חרד. יותר פתוח. שמח, מאושר, ומתקשר.ועבורינו זאת מתנה.לגבי, התהליך עזר לי ועוזר לי לחיות בארץ שלא תמיד מתאימה למנטליות שלי.הטיפול ההומאופתי אפשר לי להבין דברים, לשנות פרספקטיבה,הורדתי הילוך. הורדתי ציפיות מאנשים ומעצמי. זה נשמע רע אך עבורי זאת ברכה. ואני פחות מותשת ויותר פתוחה לאנשים ופחות לחוצה. לגבי בעלי הרמדיס עשו ניסים. זה מאפשר לו לתפקד במסגרת העבודה הדורשנית שלו. סביבה קשה ומתישה. הטיפול ההומאופתי עזר לו להפתח לתקשר ולהיות יותר גמיש ורגוע יותר במסגרת המשפחה.
לסיכום. מכיוון שכל המשפחה טופלה ביחד ובעיני זה הכרחי וקריטי, נוצר שיפור משפחתי כולל וזאת בעיני מתנה. ומילה על החלק הגופני: כשהיה חום גבוה, לא האקמול עזר, אלא הטיפול ההומאופתי עזר. התכשירים ההומאופתיים שקיבלנו משמואל עזרו ועוזרים במהירות ויעילות כשיש לנו בעיות שונות כמו: קלקול כיבה, כאבי ראש, כאבי שיניים ועוד.ממליצה בחום על שמואל אלפי.
הדוא"ל של ויויאנה

עמנואל אמא של י' מספרת על הטיפול ההומאופתי בבתה:
הגענו לשמואל עקב דלקות חוזרות באוזניים של ביתנו, היא הייתה חולה בממוצע שבועיים מתוך חודש לתקופה של יותר מחצי שנה ולקחה אנטיביוטיקה מספר רב של פעמים. התחלנו טיפול משולב של אנטיביוטיקה במינון נמוך והומואפטיה. הדלקות נעלמו ושרדנו ככה חורף שלם, כאשר כל פעם שהיו סימנים להתחלה של מחלה התייעצנו עם שמואל והוא הנחה אותנו איך לפעול וכמעט תמיד הצלחנו למנוע את ההחמרה של המחלה והסימנים עברו מהר מאוד. לאחר מספר חודשים הפסקנו לחלוטין את האנטיביוטיקה ונשארנו רק עם ההומואפטיה שמלווה אותנו עד היום. הילדה שלנו כמעט ולא חולה. עם שמואל נפגשנו לפגישות מעקב כל חודש וחצי והוא ייעץ איך מתקדמים והאם יש צורך לשנות את הרמדי. בכל פעם שהיה צורך התייעצנו עם שמואל שהיה זמין מאוד עבורנו וענה במקצעויות ובנועם.
הדוא"ל של עמנואל.

אבי חרמון מספר על הטיפול ההומאופתי שעבר:
"שמואל איש יקר וחביב בעל יכולת הקשבה ואבחון מדהימים, יודע לשאול את השאלות הנכונות, נפגשנו לארבעה או חמישה טיפולים הרגשתי שיפור ניכר מטיפול לטיפול ,מצב רוחי השתפר ,כושר ריכוז ושיפוט חזרו אלי ,ישנתי טוב יותר, פחות עצבני , פחות לחוץ ושידרתי יותר ביטחון שמואל התאים לי רמדי ודאג לי להוראות שימוש גם במייל וגם ב sms ולאחר שבועיים צילצל לודא איך אני מרגיש. הרגשתי בטוח ושאני בידיים טובות, שיתפתי פעולה בגלל הסקרנות אבל האמנתי בטיפול ובהומאופת ולא טעיתי אמליץ על שמואל לכל חבריי כי בזכות הטיפול אצלו חזרתי לעצמי מלא מרץ ובטחון."
הדוא"ל של אבי חרמון

אורנה כותבת על הטיפול ההומאופתי בבתה אדוה:
"הבת שלי הייתה חולנית, דומה שכל וירוס שעבר בסביבה, החליט לבקר אצלה ולהישאר,יש לה גם בעיה בכליות. הגעתי לשמואל בעקבות המלצה חמה, דיי מיואשת,אמרתי לו שלא משנה אם אני מאמינה או לא מאמינה בהומאופתיה – פשוט, אין לי מה להפסיד, ומרגע זה, אני נאמנה לחלוטין לטיפול וכך היה. הטיפול פשוט, קל ליישום, והבת שלי בהדרגה, השתנתה לנגד עיניי. גם וירוסים שבאים לבקר, נסים על נפשם תוך זמן קצר. שינוי באיכות החיים. שמואל אדם מאוד מקצועי, יסודי, מעמיק, מתייחס לכל פרט, קטן כגדול,אני ממליצה פשוט להגיע ולבקש עזרה."
הדוא"ל של אורנה.

גלי אמא של ר' מספרת על הטיפול ההומאופתי בבתה:
"מגיל חמישה חודשים הבת שלי החלה לסבול מקשיי נשימה, שיעול כרוני, קוצר נשימה ועוד. לפיכך באופן קבוע טופלה באנלציות של ונטולין ואף במשאפים, אך לא ניכר שיפור והיה נראה שהיא פשוט סובלת. בגיל שנה החלטתי לעזוב את הרפואה הקונבנציונלית ולנסות את הטיפול ההומאופתי אצל שמואל אלפי, ומאותו רגע חל שיפור מדהים. היו תקופות של כמה חודשים של שקט ללא שיעול וללא קשיי נשימה וכאשר היא חלתה הותאם לה טיפול ספציפי במינון גבוה יותר שמיד הקל עליה. היום ביתי בת שנתיים וממשיכה לקבל את הטיפול. מידי פעם יש שיעול אך למדנו להסתדר איתו וזה חולף. כבר שנה שלמה שהילדה ללא אנצליות ומשאפים. המלצתי הינה לפנות לשמואל – הומאופתיה היא רפואה אחרת ולהאמין. כי אם מאמינים בתהליך ובמטפל, הטיפול עוזר ומשפיע."
הדוא"ל של גלי.

אמונה כותבת על הטיפול ההומאופתי שעברה בתה שסבלה מסיבוכי מום מולד בכליה:
>"שרה נולדה עם הרחבה בכליה השמאלית. ידענו על זה עוד בהריון… בעקבות דלקות שתן חוזרות ונשנות החל מגיל שנה, התחלנו לבצע סדרת בדיקות ארוכה, אולטראסאונד, בדיקות שתן, ציסטוגרפיה ועוד…. מהבדיקות עלה שהבעיה יותר מורכבת: התגלה שופכן ארוך ומפותל, ו'בועה' עם נוזל עכור מאחורי כיס השתן.
בדלקת הרביעית היא כבר הגיעה לבית החולים שם ניסו לטפל בה, אך ללא הצלחה, למרות האנטיביוטיקות החזקות החום לא ירד. הוחלט לבצע ניתוח שבו ישתילו את השופכן לעור במטרה לנקז את המוגלה, אך זה לא עזר, הרופאים לא ידעו לומר למה, משום שמבנה שם לא היה ברור להם. בסופו של דבר הוחלט לכרות לה את הכליה…. שרה נכנסה לחדר ניתוח, ושם התגלה חלק בכליה שעוד עובד אותו המנתח השאיר ואת השאר הוא הוציא.
בין שני הניתוחים התחלנו בטיפול הומאופתי עם שמואל כי היינו מאושפזים. שרה היתה במצב קשה(בפי הרופאים-היתה בסכנת חיים ממש!) במסירות ומקצועיות שמואל עקב אחרי שרה כל יום ובירר מה שלומה, ונתן את המינון המדוייק לכל מצב. הוא שאל הרבה שאלות והתעניין בפרטי המקרה וכפי שאחר כך נוכחנו לדעת הוא מכיר את נושא הכליות ומערכת השתן היטב. לאחר הניתוח הוא 'רשם' לנו מספר רמדיס ובהחלט ניתן לומר שביחס למצב בו היא היתה, תינוקת בת פחות משנתיים ששבועיים וחצי בקושי אכלה והיתה עם חום של 40 מעלות, היא התאוששה די מהר.
מכאן הסיפור רק מתחיל,היו המון ביקורות ובדיקות,המבנה של המערכת לא היה ברור דיו, ולאורך כל הדרך שמואל ליווה אותנו וממש הרגשנו שהוא נותן זוית הסתכלות נוספת על העניין למרות שהוא לא רופא קונבנציונולי.
אנחנו מרגישים צורך לציין את העובדה שהטיפול ההומיאופתי פשוט עבד אצלה. ההתאוששות הפיזית והנפשית שלה מכל הטראומה שהיא עברה בגיל כ"כ צעיר היתה מהירה בזכות הטיפול ההומאופתי,יתר על כן, כשנה אחרי הדלקת הקשה, היתה סופסוף השערה כנראה נכונה של הרופאים מהי בדיוק הבועה עם הנוזל העכור שגורמת לה להפרשות ירוקות (גדם של שופכן שנכרת בניתוח הראשון, הגדם מחובר לוגינה במקום לשלפוחית), וברגע ששמואל הבין את הבעיה הוא נתן את הרמדי המדוייק לעניין- ומאז שהיא מקבלת את הרמדי- הכל נעלם!
נסכם בתודה גדולה על הזכות להיות מטופלים אצל שמואל, אנחנו ממש מרגישים את ההשגחה הפרטית של הקב"ה שהפגיש אותנו עם מטפל נאמן,מסור,זמין, שכל מטרתו היא טובת מטופליו! תודה!"
הדוא"ל של אמונה.

ה' כותבת על הטיפול ההומאופתי שעבר בנה שסבל מסיבוכי מום מולד בכליה:
"על פנייה לטיפול הומאופתי החלטנו אני ובעלי כשהבן שלנו היה בגיל חודש.
בני נולד בתחילת חודש תשיעי לאחר הריון תקין סה"כ. בהיותו בן שבועיים וחצי בלבד,עלה לו החום, אושפזנו בביה"ח בשל דלקת בשתן שגרמה לאי ספיקת כליות, והוא אובחן עם רפלוקס בדרכי השתן וכליות דיספלסטיות. באותו רגע אני ובעלי הבנו שאנחנו נכנסים למסע, שהמטרה העיקרית שלו הינה לשמור על הקיים (על ידי מניעת זיהומים בדרכי השתן) והתקווה היא "שיהיה בסדר" והוא יגדל ויתפתח כמו שצריך.
כשבני היה בן חודש וחצי בלבד הגענו כבר למפגש ההומאופטי הראשון אצל שמואל אלפי (עליו קיבלנו המלצות חמות) כאשר המטרה העיקרית בתור התחלה הייתה למנוע זיהומים בדרכי השתן וזאת כדיי לסייע למערכת השתן והכליות להתפתח בצורה מיטבית. ידוע שכל זיהום עלול לגרום לנזק בלתי הפיך ולהחזיר את הגוף "אחורה".
מטרה נוספת הייתה לעזור לגוף ולמערכת השתן והכליות להתפתח.
הזמן חלף, והיום בני עוד מעט חוגג שנתיים. ברוך השם עברנו שנתיים ללא זיהומים בדרכי השתן, שנתיים בהם הילד התפתח להפליא.
בדרך, הטיפול עזר לנו בנוסף, בכל מיני מצבים אקוטיים של מחלות שונות למיניהן ואפילו בהליך בקיעת השיניים. אלפי היה זמין לאור כל הדרך והיה קשוב לצרכים שלנו.
אז איך אומרים? נוסחה טובה לא מחליפים. ולצד המעקב הרפואי, אנו כרגע מתכוונים להמשיך גם בטיפול ההומאופטי."

ע' שסבלה מפיברומאלגיה מספרת על הטיפול ההומאופתי:
"ברצוני לשתף בחוויה שלי בנושא ההומאופתיה : לפני מס' שנים חליתי בפיברומיאלגיה ולאחר מס' ניסיונות מול הרפואה הקונבנציונלית שלא צלחו ,החלטתי לנסות את הרפואה האלטרנטיבית.טופלתי אצל מס' הומאופתים שאכן עזרו לי לתקופה מסוימת והרגשתי הטבה אך עדיין לא הרגשתי מספיק מסופקת והכוונה שלמרות הטיפול לא הגעתי לאיכות חיים סבירה ,עד שלמזלי ולשמחתי חברה המליצה לי על שמואל אלפי ולאחר פגישה ראשונה התרשמתי שהגעתי למקום הנכון. הסבלנות, ההקשבה והמומחיות שלו בנושא גרמו לי לתחושת ביטחון ואכן לא טעיתי.בזכות שמואל אלפי הרגשתי שיפור משמעותי , חזרתי לתפקד כרגיל ,הכאבים פסקו והאנרגיות חזרו לגופי.מזה הרבה זמן לא הרגשתי כל כך טוב עד כדי כך שנראה כי אני כבר לא חולה בפיברומיאלגיה וזה כבר לא מגביל אותי בתפקוד היומי.שמחה שמצאתי לנכון להאמין ברפואה האלטרנטיבית ובהומאופתיה ובפרט שפגשתי את שמואל אלפי.ממליצה לכל מי שלא מקבל מענה וטיפול הולם לבעיותיו ומכאוביו , שינסה טיפול הומאופתי."
הדוא"ל של ע'

ביאטה מספרת על הטיפול ההומאופתי בבנה שסבל מיבלות בעור:
"בני איתן בן החמש הגיע לשמואל עם יבלות ויראליות שהיו מופשטות בכל פלג גופו העליון.ידוע כי מבחינה קונבנציונאלית אין הרבה מה לעשות עם התופעה למעט צריבה ועוד כל מיני טכניקות פחות סימפטיות.הגעתי לשמואל ההומאופט עם אמונה זעירה שאולי הכיוון ההומאופטי יעזור ונצליח להיפטר מהיבלות, כמובן שהייתי בתחילה מאוד סקפטית אך החלטתי לתת לזה הזדמנות.הגענו לשמואל לשיחת היכרות והתרשמות ממצבו של איתן. גישתו של שמואל הייתה חיובית וסימפטית ואיתן שיתף פעולה.כחלק מהתהליך איתן החל לקחת רמדי הומאופתית , באמצע הדרך הייתה החמרה קלה במצבו ולאחר התייעצות עם שמואל, שינינו את המינון.לקראת סוף יולי התחלנו את התהליך ובתחילת אוקטובר גופו של איתן הקטן היה נקי מיבלות.
לא האמנתי שתוך פרק זמן כ"כ קצר נצא מסאגת היבלות. קטונתי מלהבין בעולם ההומאופטי אך ככל הנראה משם מגיעה הישועה למקרים רבים נוספים. חייבת לשבח את זמינותו של שמואל, זמין לכל שאלה ובקשה בכל אמצעי כגון מיילים, שיחות טלפון והודעות. שמואל מטפל מקצועי, אמין, יסודי ומעמיק. במקרה שלנו מדובר בסיפור הצלחה, ממליצה בחום להגיע ולבקש עזרה. בברכה ביאטה גיטרמן."
הדוא"ל של ביאטה.

אורלי לנדאו מספרת על הטיפול ההומאופתי בבתה בת ה-12:
"אל שמואל הגעתי דרך חברה שמאוד המליצה. הבת שלי, בת ה 12 סבלה קשות מדלקות גרון חוזרות ונשנות. כל שבועיים היא ביקרה אצל הרופא, עושה משטח גרון, מקבלת תוצאה שלילית ונשארת בבית כמה ימים עד שיעברו הכאבים. שמואל קיבל אותנו מאוד יפה. כבר בטלפון הזהרתי אותו שביתי, ביישנית גדולה, לא מדברת עם זרים ובכלל מסרבת להיפתח לכל עזרה שהיא. שמואל לא נבהל. השיחה הראשונה זרמה ביני לבינו כאשר ביתי רק מקשיבה, לאט לאט שמואל הכניס אותה לשיחה ובשאלות קטנות והמון סבלנות הצליח להוציא ממנה הרבה יותר ממה שחשבתי. התחלנו בטיפול ההומאופטי וכבר בחודש הראשון היה שפור מדהים. לא היו יותר כאבי גרון. וגם אם היו, רק לכמה שעות. מתחילת הטיפול הילדה לא היתה חולה. וגם בבעיות אחרות שנתקלנו שמואל עזר לנו. תמיד זמין בטלפון, תמיד נעים לשוחח אתו והפתרון תמיד מהיר. ודבר אחרון שיש לי להוסיף, לאחר מספר חודשי טיפול, שמואל, מיוזמתו, החליט להעביר את ביתי לטיפול עצמי. יש לנו את הכדורים שיכולים לעזור ובכל בעיה אני מתקשרת ומתייעצת. שמואל ראה לנכון לציין שהבעיה שלמשה הגענו די נפתרה והוא לא רואה צורך בהמשך טיפול חודשי. מאוד שמחתי על ההגינות שבו. מומלץ בחום"
הדוא"ל של אורלי לנדאו

ש' מספר: כך התרפאתי מנרקולפסיה:
ב"ה "נולדתי למשפחה טובה ומעניקה. היום כשאני מחפש את הזיכרון הראשון שלי מנרקולפסיה אני מוצא אותו בהרגשה של מחנק, חוסר אויר הזעה מרובה, מחפש אויר, עומד ליד החלון במטבח ומנסה לנשום, כשאמרתי לאימא היא אמרה לי צא החוצה, תנשום אויר, אני יוצא ואין אויר, זיכרון נוסף שבמריבות אני חווה שיתוק קל, חוסר שליטה, רעד והזעה. עוד זיכרון חזק הוא בשינה, החלומות שאני מרחף בתוך הבית ועובר מחדר לחדר. הבריאות שלי הייתה תקינה וטובה ובמשך החיים סבלתי רק מכאבי גרון (שקדים) ובתקופת בית הספר היו פעמים שחשתי בחולשה. לקח לי זמן לתפוס שיש לי בעיה שצריכה טיפול, איבוד האיזון הראשון היה בגיל 18 בטיול לגולן, קבלתי חולשה חזקה, העולם התהפך היה לי סחרחורת קרובה לעילפון, רעד בכל הגוף והזעה כאילו רצתי כמה ק"מ, אחרי מנוחה ארוכה חזרתי לעצמי וחשבתי שהייתי חולה. בצבא הייתי חיל קרבי וסבלתי שוב בריצות ובמסעות, וקרה לי באמצע ארוחת ערב שקבלתי סחרחורת והתעלפתי לכמה שניות לקחו אותי למרפאה. התקפת הנרקולפסיה הכי רצינית הייתה בגיל 24 בתחנת רכבת, שם ממש התעלפתי לכמה שניות ומשכתי הרבה יחס מצד האנשים מסביב, ואחרי זה הלכתי לרופא שעשה לי הרבה בדיקות, כולל כמה פעמים c.t התוצאות היו תקינות, לקח לי כמה שבועות לחזור לעצמי. פעם אחרת נסענו לחתונה והרגשתי ממש גרוע, שיתוק אחז אותי לא יכולתי לזוז ולדבר כמה דקות, נסענו לבית החולים הקרוב ושוב עברתי את כל הבדיקות הרגילות, רופא מסוים אמר לי שצריך לבדוק כיוון של נרקולפסיה. נבדקתי במכון שינה והרופא של המכון אמר שכנראה לפי יש לי מחלה מיוחדת ונדירה ללא מרפא- "נרקולפסיה" הרופא סיפר לי עוד על המחלה והמליץ לי לא לטפל בתרופות שיש בגלל התופעות לוואי חזקות, אז נשארתי ללא טיפול עם חשש גדול לעתיד (היו פעמים שפחדתי לנהוג). בחיפוש באינטרנט נתקלתי באתר של שמואל אלפי, התקשרתי ונפגשנו כמה וכמה פעמים, והנה אחרי תקופה (די קצרה לבעיה כל כך חמורה) של טיפולים בהומיאופתיה חל שיפור במצבי. והיום אחרי שלוש שנים של טיפול ומעקב אני מודה לה' שפגשתי בשליח טוב שידע איך לקדם אותי בצורה טובה ונעימה, השינה שלי טובה, השיתוק והנימול שהיו כמעט כל יום בשינה נעלמו כליל, אני כמעט ולא סובל מסחרחורות, קבלתי איכות חיים גבוהה מה שלא חלמתי. ושוב תודה שמואל!"
הדוא"ל של ש'

אניה מספרת על הטיפול ההומאופתי בבנה שסבל מקשיי קשב וריכוז:
"הבן שלי בן ה15 נמצא בטיפול הומאופתי אצל שמואל אלפי במהלך השנה האחרונה, הגענו לשמואל לאחר שאובחן אצל בני ADHD. בעקבות הטיפול ההומאופתי אצל שמואל חלו הרבה שינויים רגשיים התנהגותיים ובריאותיים, בני יותר רגוע,מאופס ומסודר יותר שמח ותקשורתי.הישגיו בלימודים השתפרו והתקפי כאב ראש פחתו. אני רואה בטיפול ההומאופתי ובעבודה עם שמואל הזדמנות מדהימהלתיקון עדין אך משמעותי במהות של בני,איזון בכל הרמות פיסית רגשית ושכלית. מודה לשמואל ההומאופת שלנו על הטיפול,הגמישות והיחס המדהים, אניה כצנלסון 052-3279969"
הדוא"ל של אניה.

רומינה מספרת על השיפור במצבה בעקבות הטיפול ההומאופתי:
"שלום שמואל רציתי להביע את הערכתי על הטיפול שקיבלתי ממך את האמת שהגעתי אם לא מעט חששות והרבה תהיות לגבי ההומאופתיה בכלל. הגעתי אליך אחרי שעברתי תאונת דרכים ומצב של סטרס וחוסר שקט שהביא בסופו של דבר למחלה שסחבתי אותה שבועיים וחצי ללא יכולת לתפקד. ניהלנו שיחה שבה יחדיו העלנו את מה שעובר עלי התאמת לי טיפול הומאופתי, בהתחלה הסתכלתי על הרמדי ושאלתי את עצמי האם זה בכלל עובד ? האם זה מה שיוציא אותי מהמחלה אחרי שהטיפול הקונבנציונאלי לא הצליח לעשות?. כמה שעות אחרי שלקחתי את הטיפול הבנתי שכן! המצב השתפר פלאים, סוף סוף ישנתי בלילה, יכולתי לתפקד וכל זאת כשאתה ברקע כל כמה שעות מתקשר לשאול לשלומי ומלווה אותי גם אם זה היה בסוף שבוע. אז תודה רבה שמואל על יחס חם ובעיקר על טיפול מוצלח."
הדוא"ל של רומינה ריי

חגית נוי מספרת על הטיפול ההומאופתי שעברה:
"שמי חגית נוי, בת 43 מרעננה.
לפני כ- 3 שנים התחלתי טיפול הומאופטי אצל שמואל אלפי וצרפתי גם את בני בן ה-16. כשפגשתי את שמואל לראשונה, מיד קיבלתי תחושה של רוגע, שמישהו באמת מקשיב לי, ויצאתי עם המון אינפורמציה. את השינוי כבר הרגשתי בשבוע הראשון כשהתחלתי לקחת את הרמדי ההומאופתית, הרגשה של רוגע ונינוחות והבנה שמשהו אחר קורה אצלי בגוף. משנה לשנה המצב הבריאותי שלי השתפר פלאים בהמון תחומים: שינוי בחשיבה, אנרגיה, תזונה ומודעות עצמית. נחשפתי למגוון רחב של מידע, שלא הייתי מודעת לו בעבר ובעקבות כך שיניתי את אורח החיים שלי ושל משפחתי. ברצוני לציין את תשומת הלב שמקדיש שמואל אלפי, לכל שאלה, לכל בעיה ובכל שעה. הדקדקנות שלו בפרטים והכי חשוב, ההבנה שלי שבכל בעיה, אני יודעת שיש מישהו שיעשה בשבילי הכל – שווה המון! התמדה וסבלנות הם המפתח להצלחה בטיפול ואני ממליצה בחום לכל מי שהתייאש כמוני מהרפואה הקונבנציונאלית. זו בהחלט חוויה מתקנת, למי שהבריאות שלו באמת חשובה. שינויים בחיים הם אמנם לא קלים לאף אחד מאיתנו, אך התוצאות מדברות בעד עצמן. הדוגמא לכך הוא הבן שלי: כששואלים אותו, "מי הרופא שלך"? הוא עונה בחיוך "אני אצל ההומאופט שלי!"
הדוא"ל של חגית

שירי מספרת על תהליך הריפוי שעברה בטיפול ההומאופתי:
"תמיד הייתי בחורה בריאה ושמחה, לפני כשלוש וחצי שנים מערכת החיסון שלי נחלשה בצורה משמעותית התחלתי לסבול מעייפות,שינויים במצב הרוח,חרדות, דיכאון ועצבנות,חוסר ריכוז, ירידה בזיכרון בעיות בעיכול,שלשולים ועצירויות, תשוקה בלתי נשלטת לסוכר,אלרגיות, והכי גרוע פטריות בנרתיק הולכות ונשנות. בממוצע פעם בחודש הייתי פונה לרופא הנשים אשר בכל פעם נתן לי טיפול מקומי כגון: קרמים, נרות וכו', הטיפול עזר באופן זמני (למשך כמה ימים) אך בכל פעם הפטרייה הייתה חוזרת בליווי הפרשות וגינאליות צורבות במיוחד וגירודים. לאחר מכן אובחנתי כסובלת מקנדידה, וניסיתי שיטות טיפול מגוונות שכללו דיאטה בלתי אפשרית, צמחי מרפא וויטמינים וכדומה, הוצאתי מאות שקלים אך דבר לא שיפר את הרגשתי והייאוש לא מיאן להגיע. לפני כשמונה חודשים התחלתי טיפול ההומאופתי אצל שמואל אלפי, לאחר כחודשיים של טיפול בהומאופתיה הרגשתי התחילה להשתפר – תקיפות הפטריות בנרתיק ירדו, העייפות היטשטשה. כיום, אני עדיין בתהליך הטיפול ונהנית מהתוצאות: ללא פטרייה בנרתיק, מצב הרוח שלי טוב, הזיכרון שלי חזר להיות כמו פעם ואני מרגישה שחזרתי לעצמי – לשירי שאני מכירה! הטיפול ההומאופתי מזכיר לי מהי התחושה של להרגיש טוב וסוף סוף כאשר שואלים אותי "מה שלומך?" אני יכולה לענות "מצוין"!
הדוא"ל של שירי.

מירי מספרת על הטיפול ההומאופתי בבנה הפעוט שסבל ממחלות חוזרות:
"בשנה הראשונה לחייו בני היה חולה המון , בעיקר בעיות בדרכי הנשימה, למרות שהיה בבית איתי הוא קיבל הרבה אינלציות עם קורטיזון ואנטיביוטיקה והיה די הגיוני שעם הכניסה לגן, הדבר יחריף. אך למרבה השמחה, בזכות הטיפול ההומאופתי, בני עבר את חודשי הכניסה לגן בקלות, בני החל בטיפול ההומאופתי מסודר אצל שמואל, בגיל שנה ושלושה חודשים חופף לכניסתו לגן. כתוצאה מכך, המערכת החיסונית שלו התחזקה פלאים וטפו טפו לא ראינו רופא קונבנציונאלי כבר יותר מחצי שנה, שמואל ליווה אותנו בכל בעיה הכי קטנה מעקיצת יתוש, צמיחת שיניים ועד חום כשתקפה אותו איזו מחלה. אני חוששת באמת לחשוב מה היה קורה לולא הטיפול ההומאופתי – כמה וירוסים ומחלות היינו צריכים לעבור איתו. הטיפול ההומאופתי תרם לו המון , חיזק אותו והפך אותו לילד בריא על באמת".
הדוא"ל של מירי

אביבה מספרת על השינוי ההתנהגותי שחל בבתה בעקבות הטיפול ההומאופתי:
"לפני שנה בדיוק הגענו לשמואל עם יעל בתי בת ה-12 , ליעל היו מספר דפוסי התנהגות שהפריעו לה ולסובבים אותה כמו לדוגמא: התפרצויות זעם בלתי נשלטות, תגובה אימפולסיבית לכל דבר, תיאבון בלתי נשלט, מצבי רוח משתנים ללא הרף, חוסר סובלנות וסבלנות וחוסר ריכוז. הטיפול ההומאופתי אצל שמואל אלפי השפיע לחיוב, הכול התקדם בשלבים, והיום אני חיבת לציין שיש מעט מאוד התפרצויות, התיאבון מאוד סדיר, מצב הרוח יציב רוב הזמן, ויעל יותר מרוכזת ויותר סבלנית. אני כאימה מאוד מרוצה מהשינוי וגם ליעל הרבה יותר קל וכייף בחיים."
הדוא"ל של אביבה